Bardzo zależy mi na dostarczeniu Ci wysokiej jakości usług, dlatego przyjmuję w miesiącu ograniczoną liczbę pacjentów. Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, zapoznaj się z jej poszczególnymi etapami:

 1. Wybierasz odpowiedni dla siebie pakiet i piszesz do mnie wiadomość korzystając z formularza na dole strony.
 2. Wysyłam kontrakt współpracy i dane do przelewu. Zapoznajesz się z treścią dokumentu, dokonujesz płatności i wysyłasz mi wiadomość zwrotną o chęci nawiązania współpracy na zasadach zawartych w tym kontrakcie.
 3. Najpóźniej w następnym dniu roboczym od zaksięgowania płatności na moim koncie otrzymujesz wywiad żywieniowy i ankietę niezbędną do ułożenia przeze mnie jadłospisu. Jednocześnie umawiamy się na konsultację online. Konsultacja odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.
 4. Uzupełniony wywiad i ankietę odsyłasz najpóźniej 24 godziny przed zaplanowaną konsultacją online.
 5. Podczas konsultacji omawiamy Twój problem i wyznaczamy cele. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania, będę miała możliwość ułożenia odpowiedniego planu żywieniowego.
 6. Po konsultacji, w ciągu 5 dni roboczych, otrzymasz ode mnie podsumowanie, ogólne zalecenia związane ze zmianą nawyków, propozycję aktywności fizycznej oraz indywidualny jadłospis na 7 dni, dopasowany do Twojego stanu zdrowia, możliwości czasowych i finansowych.
 7. Teraz wszystko w Twoich rękach! Nie zwlekaj z wprowadzeniem zmian i jadłospisu, nawet jeśli nie uda się wprowadzić wszystkiego od razu. Metoda małych kroków działa znakomicie, a najlepsza pora jest TERAZ! Pamiętaj, że możesz do mnie pisać, jeśli potrzebujesz pomocy. Jestem po to, aby Cię wspierać, więc gdy coś jest dla Ciebie niejasne lub problematyczne, to postaram się znaleźć rozwiązanie. Na wiadomości staram się odpowiadać w ciągu 24 godzin, no chyba że jest weekend – wówczas może to się przedłużyć. Trzymam kciuki!
 8. Jeśli wybrałaś/eś jednorazową konsultację, to po tygodniu od otrzymania jadłospisu wyślę Ci ankietę. Będę wdzięczna, jeśli ją wypełnisz i odeślesz. Przy współpracy miesięcznej lub dłuższej na pierwszej rozmowie wstępnie ustalamy częstotliwość konsultacji kontrolnych. Wszystkie konsultacje kontrolne muszą odbyć się w trakcie trwania współpracy.
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym danych wrażliwych

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych wrażliwych, tj. danych dotyczących mojego zdrowia, przez firmę: Dietetyk Kliniczny Beata Skarżyńska w celach związanych z realizacją umowy o świadczenie usług dietetycznych, zgodnie z rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych nr 2016/679.
Mam świadomość, że:
 • administratorem moich danych, w tym danych wrażliwych, jest firma: Dietetyk Kliniczny Beata Skarżyńska, NIP 8791872751, REGON 525294430, z siedzibą: ul. Letnia 8/2, 05-220 Zielonka;
 • przetwarzanie danych następuje w związku z realizacją umowy o świadczenie usługi dietetycznej przez okres niezbędny dla świadczonej umowy oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń. Po tym czasie dane mogą podlegać archiwizacji;
 • podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji umowy;
 • mam prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.